Alarm Sistemleri

ALARM SİSTEMLERİ BÖLÜMÜ

ALARM SİSTEMLERİ FİYATLARI ve TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ, ALARM SİSTEMLERİ KULLANIM YÖNTEMLERİ, FİYAT LİSTELERİ ve ALARM MERKEZLERİ HAKKINDAKİ TÜM BİLGİLERİ BU BÖLÜMDE BULABİLİRSİNİZ.

Alarm-Sistemleri

3S ALARM SİTEMLERİ NİN SİZİN VE AİLENİZ İÇİN FAYDALI OLAN DİĞER ÖZELLİKLERİNİ BİLİYORMUSUNUZ ? 

EVET HERKESİN BİLDİĞİ GİBİ ALARMLAR HIRSIZ İÇERİ GİRDİĞİNDE ÇALAR, 3S ALARM SİSTEMLERİ İSE HAYATINIZIN VAZGEÇİLMEZ BİR PARÇASI OLACAK FAYDALARLA DOLUDUR. 

3S Alarm Sistemleri nin Faydaları

Alarm Sistemleri ismindende anlaşılacağı üzeri evinizi işyerinizi hırsızlığa karşı korur, fakat bunun yanısıra gelişmiş teknoloji ürünlerimiz hırsızlığın dışında daha pek çok koruma ve önlem sağlar.
 
 • HIRSIZLIK

Alarm sisteminleri nin sireni binanızın dışında belirgin bir şekilde durduğu için, hırsızların son tercihi olursunuz, böylelikle olası hırsızlık vakalarına karşı caydırıcı olacaktır, hırsızlık girişimi durumunda alarm sisteminizin sireni devreye girerek çevreyi uyarır aynı anda 7/24 hizmet veren 3S ALARM MERKEZİ ne uyarı sinyali gider, merkezimiz size ve POLİS e bilgi verir.
 

 • EV GÜVENLİĞİ

  Alarm sistemleri sadece siz evde yokken hırsızlık için değil, evde iken de kullanılabilecek bir sistemdir, bu sayede gece ailenizle birlikte uyurken, yazın camlarınız açık otururken,  eşiniz, çocuklarınız veya siz evde yanlızken kendiniz günvende hissetmek için istediğiniz zaman alarm sisteminiz EV GÜVENLİĞİ için devreye alabilirsiniz  . 

 • YANGIN ALARMI

  Alarm sistemleri aynı zamanda can güvenliğiniz için yangın alam sistemi olarak da  kullanılır, sisteme ek olarak takacağınız YANGIN DUMAN DEDEKTÖRLERİ ile alarm sistemi kurulu olsun yada olmasın 7 gün 24 saat yangın alarm sistemi olarak çalışır, siz evde olsanız bile olası yangın veya yoğun dumanda size haber vererek sizi ve sevdiklerinizi kurtarır.

 • GAZ KAÇAĞI ALARMI

  Alarm Sistemleri nize ek olarak takılacak GAZ SENSÖRÜ ile evinizdeki olası gaz kaçaklarına karşıda önlem almış olursunuz. YANGIN DUMAN DEDEKTÖRLERİNDE olduğu gibi bu sistemde alarm kurulu olsun yada olmasın her zaman devrede olur. Böylelikle evinizde şofben, ocak, kombi ve gazla çalışan her türlü cihazlaran çıkacak gaz sızıntılarını algılar sizi ve 3S ALARM MERKEZİ ni uyarır.

 • SU BASKINI ALARMI

Alarm Sistemleri nize ek olarak takılacak SU BASKINI SENSÖRLERİ ile su baskını durumunda alarm çalar ve  3S ALARM MERKEZİ ni uyarır, Böylelikle artık tatile giderken evde musluğu açık mı unuttuk fobisine son verirsiniz.
 
 • AMBULANS VE SAĞLIK HİZMETİ

Siz veya aileniz evde iken olası bir acil sağlık hizmeti durumunda örneğin, ağır yaralanmaya sebebiyet verecek ev kazası, kalp krizi, ambulans gerektirecek hastalıklar vb... durumlarda  alarm sistemleri kumanda paneli üzerindeki tek bir tuşa basarak 3S ALARM MERKEZİ ne yardım çağrısı gönderebilirsiniz, en kısa zamanda evinize sağlık yardımı ulaşacaktır.
 
 • İTFAYİE HİZMETİ

YANGIN DEDEKTÖRÜNÜZ olmasa bile evinizde veya çevrenizde oluşabilecek yangın durumunda alarm sistemi kumanda paneli üzerindeki tek bir tuşa basarak 3S ALARM MERKEZİ ne yardım çağrısı gönderebilirsiniz, en kısa zamanda evinize İTFAİYE yardımı ulaşacaktır.
 
 • PANİK ALARMI

Alarm Sistemleri aynı zamanda Panik alarmı pek çok amaç için kullanabilirsiniz örneğin evde iken gece veya gündüz kapınızı veya canımızı zorlayan şüpheli şahısların olması durumunda, park halindeki aracınızın başında şüpheli şahısların olması durumunda, binanızın ve sokağınızın çevresinde şüpheli şahısların olması durumunda caydırma amaçlı veya herhangi bi olası suç durumunda (Apartman veya mahalle kavgaları, silahlı saldırı, gasp, gösteri ve yağmalama, hırsızlık durumları) panik alarmını kullanabilirsiniz aynı zamanda 3S ALARM MERKEZİ ne yardım çağrısı gideceği için size POLİS yardımı gönderilecektir.
 
 • TEHDİT ALTINDA ŞİFRESİ İLE SESSİZ ALARM

Bu özelliği bir örnekle açıklamak gerekirse alarm sisteminiz devrede iken kötü niyetli şahıslar zor kullanarak alarm sistemi sahibini veya kullanıcılarını alarmı devre dışı bırakmaya zorlaması durumunda sizin belirleyeceğiniz TEHDİT ALTINDAYIM şifresi ile sessiz alarmı çalıştırabilirsiniz bu durumda alarm sistemi devde dışı kalmış gibi görünüp aslında bir sessiz alarm başlatacaktır,  bu durumda 3S ALARM MERKEZİ size POLİS yardımının gelmesini sağlayacaktır.
 
 
Alarm sistemleri evinizde ve işyerinizde siz yok iken,  sadece hırsızları uzak tutmakla kalmaz aynı zamanda ailenizi, eşyalarınızı, anılarınızı bilgi ve belgelerinizi kısacası hayatınızın bir parçası olan unsurlarıda korur.

 

 

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

  Facebook

  View Mobile / Standard