Alarm Seti İçindekiler

Alarm seti, başlangıç paketlerimiz,  1 alarm paneli, 1 hareket dedektör( PIR ), 1 harici siren, 1 akü, 1 manyetik kontak ve 1 kontrol panelinden (keypad) den oluşur. Alarm seti kurulacağı mekanda ihtiyaca göre ilave hareket dedektörü veya manyetik kontak bağlanarak sistem genişletilebilir. Ayrıca Alarm Seti kampanyamızda 1 yıllık 3S Alarm Merkezi aboneliği hediyedir. fiyatlarını ürün detaylarında bulabilirsiniz.

Alarm_Seti

 

Alarm Sistemleri ismindende anlaşılacağı üzeri evinizi işyerinizi hırsızlığa karşı korur, fakat bunun yanısıra gelişmiş teknoloji ürünlerimiz hırsızlığın dışında daha pek çok koruma ve önlem sağlar.

3S Güvenlik Sistemleri Eviniz ve iş yeriniz için Alarm Seti başlangıç paketleri ile ev ve iş yeri güvenliğinizi sağlamayı amaçlamaktadır.

Alarm seti içeriğinde evinizde ve iş yerinizde hırsızlığa karşı gerekli başlangıç setidir.

  • ALARM SETI ILE HIRSIZLIĞA KARŞI GÜVENLIK

Alarm sisteminizin sireni binanızın dışında belirgin bir şekilde durduğu için, hırsızların son tercihi olursunuz, böylelikle olası hırsızlık vakalarına karşı caydırıcı olacaktır, hırsızlık girişimi durumunda alarm sisteminizin sireni devreye girerek çevreyi uyarır aynı anda 7/24 hizmet veren 3S ALARM MERKEZİ ne uyarı sinyali gider, merkezimiz size ve POLİS e bilgi verir.

  • ALARM SETI ILE EV GÜVENLİĞİ

    Alarm sistemi sadece siz evde yokken hırsızlık için değil, evde iken de kullanılabilecek bir sistemdir, bu sayede gece ailenizle birlikte uyurken, yazın camlarınız açık otururken,  eşiniz, çocuklarınız veya siz evde yanlızken kendiniz günvende hissetmek için istediğiniz zaman alarm sisteminiz EV GÜVENLİĞİ için devreye alabilirsiniz  .

    Daha fazla bilgi için Lütfen 444 0 152 çağrı merkezimizi arayınız.

 

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard