Kablosuz Alarm Seti

Kablosuz Alarm Seti İçindekiler

Kablosuz Alarm seti, en az 1 kablosuz alarm paneli, 1 kablosuz PIR dedektör, 1 harici siren, 1 akü, 1 kablosuz manyetik kontak ve 1 kablosuz kontrol panelinden (wireless keypad) den oluşur. Kablosuz Alarm seti kurulacağı mekanda ihtiyaca göre ilave hareket dedektörü veya manyetik kontak bağlanarak sistem genişletilebilir. Ayrıca kablosuz Alarm Seti kampanyamızda 1 yıllık 3S Alarm Merkezi aboneliği hediyedir. Kablosuz alarm seti fiyatlarını ve ürün detaylarını bulabilirsiniz.

Kablosuz_Alarm_Sistemi

 

Kablosuz Alarm Seti ile Ev Güvenliği

Alarm sistemleri sadece siz evde yokken hırsızlık için değil, Evde iken de kullanılabilecek bir sistemdir, bu sayede gece ailenizle birlikte uyurken, yazın camlarınız açık otururken,  eşiniz, çocuklarınız veya siz evde yanlızken kendinizi günvende hissetmek için istediğiniz zaman alarm sisteminizi EV GÜVENLİĞİ için devreye alabilirsiniz  .

Kablosuz Alarm Seti ile Yangın Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerimiz aynı zamanda can güvenliğiniz için yangın alam sistemi olarak da  kullanılır, Alarm sistemi dedektörlerine ek olarak uygulanan,  YANGIN DUMAN DEDEKTÖRLERİ ile alarm sistemi kurulu olsun yada olmasın 7 gün 24 saat yangın alarm sistemi olarak çalışır, siz evde olsanız bile olası yangın veya yoğun dumanda size haber vererek sizi ve sevdiklerinizi kurtarır.

Daha fazla bilgi için Lütfen 444 0 152 çağrı merkezimizi arayınız.

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard