CCD BOX Kameralar Bölümü

CCD Box Kameralar, Güvenlik kamera modelidir. Okul Hastahane, Market, Fabrika, Apartman, Site vb yerlerde iç ve dış ortamlarda kullanılabilir. Özellik ve Fiyatlarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Ccd_Box_Güvenlik_Kamerası

 

Kamera güvenlik sistemleri her mekanda farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır. bir fabrikada çevre güvenliği için kullanılırken aynı fabrikanın içinde üretim kalitesi ve denetim içinde kullanılmaktadır. Bir banka şubesinde iç ve çevre güvenliği için kullanılırken, bir gıda üretim tesisinde hijyen içinde kullanılmaktadır. Bu noktada projenin başında ihtiyaçın tam olarak belirlenmesi sonucun başarısının anahtarıdır. 3S kamera güvenlik sistemleri başta olmak üzere her proje çalışmasında ihtiyacın tespiti aşamasına büyük önem vermiştir.

CCD BOX Kameralar profesyonel analog kamera sistemlerinde yoğunlukta kullanılmaktadır. Farklı lens C/CS montaj şekillerine uygun seçenekler sunması, oto iris ve manuel iris lens seçebilmeniz ve CCD BOX kameralar da konumlandırma ayar ve zengin lens seçenekleri dolayısı ile çok çeşitli açılarda ve konumlarda görüntü alınabilmektedir. CCD BOX kameralar iç ortamlarda kullanılabildiği gibi kamera muhafazaları ile dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. DAY/NİGHT model CCD BOX kameralar sıfır ışık ortamlarında infrared led ( gece görüş led ) spotlar ile desteklenerek sıfır ışıkta siyah beyaz görüntü alması sağlanabilmektedir.

CCD BOX Kameralar hakkında daha fazla bilgi ve sorularınız için

Lütfen Çağrı merkezimizden destek alınız 444 0 152

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard