Gece Görüşlü Kameralar

Gece Görüşlü Kameralar Bölümü

Gece Görüşlü Kameralar, Gündüz renkli, Gece siyah beyaz görüntü alabilen bu kameraların IR LED olan modelleri ise zifiri karanlıkta bile görüntü alırlar. Fiyat ve özellikleri bu bölümde bulabilirsiniz.

Gece_Goruslu_Kameralar

 

Kamera güvenlik sistemleri her mekanda farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır. bir fabrikada çevre güvenliği için kullanılırken aynı fabrikanın içinde üretim kalitesi ve denetim içinde kullanılmaktadır. Bir banka şubesinde iç ve çevre güvenliği için kullanılırken, bir gıda üretim tesisinde hijyen içinde kullanılmaktadır. Bu noktada projenin başında ihtiyaçın tam olarak belirlenmesi sonucun başarısının anahtarıdır. 3S kamera güvenlik sistemleri başta olmak üzere her proje çalışmasında ihtiyacın tespiti aşamasına büyük önem vermiştir.

Gece Görüşlü Kameralar profesyonel analog kamera sistemlerinde yoğunlukta kullanılmaktadır. Kendi üzerinde bulunan infrared ledleri sayesinde gündüz renkli gece ise infrared ledlerini devreye alarak siyah beyaz görüntü alabilmektedir. Gece Görüşlü Kameralar günümüzde oldukça yoğun kullanılmaya başlamış olmakla beraber. Gece Görüşlü Kameralar seçilirken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur vardır. Örneğin; Gece Görüşlü Kameralar  nerede kullanılacak ? Toprak zemin çevre güvenliği veya iç mekan mı ? Gece Görüşlü Kameralar kaç metre ilerideki bir kişi veya nesneyi görüntüleyecek ? Mobese Kameraları olaramı kullanılacak ? Bu soruların cevapları Gece Görüşlü Kameraların IR led sayısını, lens tipini, TVL çözünürlüğünü belirlemede büyük önem kazanmaktadır. Gece Görüşlü Kameralar iç ortamlarda kullanılabildiği gibi genel olarak dış mekanlar için tercih edilmektedirler. DAY/NİGHT model Gece Görüşlü Kameralar iki gurupta değerlendirilir. dijital day/night modeller ve IR CUT day/night modeller.

Gece Görüşlü Kameralar hakkında daha fazla bilgi ve sorularınız için

Lütfen Çağrı merkezimizden destek alınız 444 0 152

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard