Gizli Kameralar Bölümü

Gizli Kameralar, Güvenlik veya denetim amaçlı olarak kullanılabilen gizli kamera modellerini ve Fiyatlarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Duman dedektörü görünümlü veya Hareket dedektörü görünümlü gizli kamera modelleri en çok kullanılan modellerdir. Bord ve iğne delik lens gizli kamera modelleri ise çeşitli eşyaların içine monte edilmek sureti ile ( tablo, duvar aynası vb ) görüntü ve ses alabilirler. Ses alabilmesi için SES KARTI kullanılması tavsiye edilir.

Gizli_Kameralar

Genel olarak Gizli Kameralar denetim ve takip için kullanılmaktadır. Gizli Kameralar günümüzde çok fazla çeşitlilik gösteriyor olsa bile temel de iç donanımları iğne delik bord veya mini bord kameralardan oluşmaktadır. Gizli Kameralar 2.4 ghz lik vericiler kullanılarak yakın mesafelerde kablosuz olarakda kullanılabilmektedir. Gizli Kameralar ın kullanımı ve Gizli Kameralar ile görüntülerin kaydedilmesi konusunda çok dikkatli olunması gerekmektedir. özellikle size ait olmayan mekanlarda Gizli Kameralar ile kayıt yapmanız durumunda kanun karşısında sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Pek çok Gizli Kamera modeli çeşitli ihtiyaçlar için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Gizli Kameralar hakkında daha fazla bilgi ve sorularınız için

Lütfen Çağrı merkezimizden destek alınız 444 0 152

 

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard