IP Güvenlik Kamerası

$98.00

Stok Durumu:
5
Ürün Kodu:
LX IP MP 37XX
Üretici:
LINUX
Marka:
LINUX

IP Güvenlik Kamerası Özellikleri.

IP Güvenlik Kamerası

IP Güvenlik Kamerası, Fiyat avantajlı ve HD IP Kamera 720 P (25 FPS)  gibi yüksek çözünürlükde görüntüleme özelliğine sahiptir. Yüksek kaliteli görüntü gereken projeler için mükemmel seçimdir, 

Gece görüş özelliği ile karanlık ortamlarda S/B görüntü alır. 24 LED IR aydınlatma ( kızıl ötesi aydınlatma gece görüşünü sağlar ) IR CUT filtreleme, ONVİF 2.0 Destekler. 3.6 mm megapixel lens ile geniş açı görüntü, H264 çift kanal sıkıştırma formatı.CMS ( Central Manegement system ) Yazılımı ile doğrudan bilgisayar ve notebook lara kayıt ve izleme imkanı sunar. Mobil Uygulamalar ile ( Iphone ve Android ) akıllı telefonlar, tabletler ile uzaktan canlı kamera izlenebilir.

İp Güvenlik kameralarında HD serilerin en gelişmiş modelleri arasında yerini alan Linux HD 1.3 Megapixel IP Kamera size mükemmel görüntü ve kayıt imkanı sunar.

ip-guvenlik-kamerasi

 

1.3 Megapixel HD IP Güvenlik Kamerası

İp Kamera sistemleri, Wi Fi (Wireless) kablosuz özelliği olabilen ve FULL HD megapixel çözünürlüklere çıkabilen çok gelişmiş güvenlik kameralarıdır 

Yeni nesil güvenlik kameraları olarakta bilinen ip kameralar veya megapixel ip kameralar, yazılım desteği sayesinde kullanıcılara çok geniş çözümler sunar.

 

Analog ve IP Kamera Görüntü örnekleri

 

Analog Güvenlik Kamerası

Ip_Guvenlik_Kamerasi

 

Ip_Guvenlik_Kamerasi

 

facebook

 

 

 

Twitter_Logo

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü            İyi


Devam

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard