IP Kamera Hareketli Kablosuz

$90.00

Stok Durumu:
109
Ürün Kodu:
LX IP 2403
Üretici:
LINUX
Marka:
LINUX

IP Kamera Hareketli Kablosuz Özellikleri.

IP Kamera Hareketli Kablosuz, I-Phone ve Android den izlemebilir Panreda WVR internet sunucularına kayıt destekler, En ucuz değil Size en uygun ürünü bulmak önemli. Bebek kamerası, Fiyat avantajlı ev güvenliği ve işyerleri için uygundur. Bebek kamerası, bakıcı ve ip güvenlik kamerası olarak kullanılabilir. Fiyat avantajlı ev güvenliği ve işyerleri içinde uygundur. Eviniz / İş yeriniz her zaman Cep telefonunuz ile yanınızda. ip kamera teknolojileri ile tanışın ve yarının dünyasını kendiniz görün.

;

Destek Döküman ve Programlar için tıklayınız

 

Ip-Kamera-Hareketli-Kablosuz

Yatayda 270 dikeyde 90 derecelik hareket kabiliyeti ile size mükemmel bir görüş açısı sağlar.

Ip-Kamera-Hareketli-Kablosuz

 

Montajı kolaydır, sadece adaptörü fişe takıp wireless erişim noktasını tanıtmanız yeterlidir.

Saatlerce kablolama duvar delme ve cihaz montajı yapmakla zaman harcamayın.

Ip-Kamera-Hareketli-Kablosuz

 

WİFİ teknolojisi ile çalışır ve size internet veya network ağ olan heryerden bağlantı ve kayıt imkanı sağlar.

Kablosuz olması size kameranın istediğiniz zaman yerini değiştirebilme özgürlüğünü verir.

Ip-Kamera-Hareketli-Kablosuz

 

Iphone uygulaması ile cep telefonunuzdan canlı bağlantı sağlayabilirsiniz. App Store panreda ip wiever bk

İsterseniz yanında gelen yazılım programı ile isterseniz İnternet explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ile de bağlanıp görüntüleri izleyebilir, bilgisayarınıza kaydedebilir veya ortamdaki konuşmaları dinleyebilirsiniz aynı zamanda çift yönlü ses özelliğini kullanarak sizde kameranın yanındakilere sesiniz duyurabilirsiniz

Ip-Kamera-Hareketli-Kablosuz

 

Dilerseniz I-Phone, Android ya da Java destekli cep telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan bağlanabilir görüntüleri izleyebilir kameranın görüş yönünü değiştirebilirsiniz.

Kamera şifre korumalı olduğundan sizden ve şifresini verdiğiniz kişilerden başka kimse kameraya bağlanıp görüntüleri izleyemez. WVR kayıt aboneliğiniz varsa kayıtlarınız Panreda sunucularında güvenle saklanır. Kayıtlarınıza da cep telefonunuzdan erişebilir izleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Evinizde işyerinizde her türlü kapalı ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 Ip-Kamera-Hareketli-Kablosuz

Gece görüşü özelliği ile karanlık ortamlarda mükemmel izleme imkanı verir, kameranın önündeki ledler Infrared teknolojisine sahiptir ortamı aydınlatmadan sadece kendi görebiliceği bir ışık yayar bu özelliği ve ses dinleme özelliği sayesinde ortamdaki konuşmaları dinleyebilirsiniz. ( destekleyen modellerde )

Alarm-Sistemleri

BEBEK ve bakıcı kamerası olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

Preset özelliği ile sizin daha önceden kaydetmiş olduğunuz bölgelere isterseniz otomatik olarak döner, ayarladığınız süre kadar durur ve bir sonraki izleme bölgesine dönebilir veya Patrol özelliği ile devamlı sağa sola yada yukarı aşağı haraket edebilir.

Ip-Kamera-Hareketli-Kablosuz

Aynı mekanda birden fazla aynı kameradan varsa yazılım bunu otomatik olarak algılar ve tüm kameraları tek ekrandan I-Phone, Android, Java destekli telefonlar ve bilgisayar üzerinden internet sörf yazılımları ile izleyebilirsiniz. ip kamera sistemi ile güvenlik ve denetim amaçlı tüm ip güvenlik kameralarınız tek ekranda ve daima yanınızda...

 

 

facebook

 

 

Twitter_Logo

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü            İyi


Devam

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard