IP Kamera

IP Kamera Genel Özellikleri

IP Kamera, sistemleri, Wi Fi (Wireless) kablosuz özelliği olabilen ve HD megapixel çözünürlüklere çıkabilen çok gelişmiş güvenlik kameralarıdır.

IP kamera fiyat ve modellerini bu bölümde bulabilirsiniz.

Ip_Kameralar

 

IP Kamera teknolojileri ve kısaca faydalarından bahsetmek isteriz…

IP Kamera teknolojileri ülkemizde çok yeni olmasına karşın Avrupa ve Amerika da uzun yıllardır kullanılan bir teknolojidir. 3S Güvenlik Sistemleri LİNUX Marka ip kamera sistemleri ile Türkiye de ip kamera nın geleceğine yön veren firmalardan biri olmayı hedeflemiştir.

ip kamera sistemlerinin Analog sistemlere göre sayısız üstünlüğü vardır bunlardan en önemlilerini şu şekilde sıralayabiliriz.

ip kamera sistemleri şuan için 16 Megapixel’e kadar çözünürlük sunabilmektedir ve daha fazla olabilmesi için herhangi bir sınırlama yoktur. Network güvenlik kameraları na kısaca İp kamera veya ip güvenlik kameraları denmektedir. Standart D1 formatında görüntü veren network ip kamera lardan megapixel ip kameralar a, hatta HD ve Full HD ip güvenlik kameralarına kadar çeşitlenmektedir. Analog kameralar En fazla D1 görüntü ( 704x576 ) sunabilir ki oda yukarıdaki örnek verdiğimiz kameradan 40 kat daha düşük bir görüntü çözünürlüğü demektir, tabiki 16 Megapixel bir ip kamera ile analog bir kameranın fiyatıda yakın değildir, burada anlatmaya çalıştığımız ip kamera Görüntüleme teknolojisinin ne kadar yüksek ve geniş kapsamlı olabileceği, daha adil bir örnek vermek gerekirse LİNUX MARKA LX IP FHD 5154 BX Full HD+ kameramız ile,  en üst model ve markasına güvenebileceğiniz herhangi bi analog ürünle karşılaştırıldığında fiyatları yakın olmalarına rağmen LİNUX ip kamera nın kameranın çözünürlüğü tam 8 kat fazladır. Ip Kamera sistemleri hiçbir ek cihaza gerek duymadan ağ üzerinden ve intenet üzerinden görüntü aktarabilirler. Analog kameralar ile bu işlemi gerçekleştirebilmek için ağ ve internet üzerinden görüntü aktarımı desteği olan bir kayıt cihazına ihtiyacınız vardır. Ip Kamera lar herhangi bi kayıt cihazına gerek duymadan üzerine takacağınız SD hafıza kartına kayıt yapabilirler. Analog sistemlerde böyle birşey mümkün değildir.

IP Kameralar hakkında daha fazla bilgi ve sorularınız için

Lütfen Çağrı merkezimizden destek alınız 444 0 152

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard