Hareketli IP Kamera

Hareketli IP Kamera Bölümü

Hareketli IP Kamera wifi kablosuz özelliği olabilen, içindeki motor sayesinde yatay ve dikey yönlere dönebilen, I Phone, I Pad ve android uyumlu ip güvenlik kameralarıdır. Hareketli ip kamera fiyatlarını ürün detaylarında bulabilirsiniz.

Hareketli_ip_Kamera

Hareketli ip kamera modelleri genel özellikleri:

 • Hareketli ip kamera lar, Yatayda 270 dikeyde 90 derecelik hareket kabiliyeti ile size mükemmel bir görüş açısı sağlar. 
 • Montajı kolaydır, sadece adaptörü fişe takıp wireless erişim noktasını tanıtmanız yeterlidir.
 • IP teknolojisi ile çalışır ve size internet olan heryerden bağlantı ve kayıt imkanı sağlar.
 • İsterseniz yanında gelen yazılım programı ile isterseniz İnternet explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ile de bağlanıp görüntüleri izleyebilir, bilgisayarınıza kaydedebilir veya ortamdaki konuşmaları dinleyebilirsiniz bazı hareketli ip kamera modellerinde http://www.3s.com.tr/IP_G%C3%BCvenlik_Kameras%C4%B1_LX_IP_2403 çift yönlü ses özelliğini kullanarak sizde kameranın yanındakilere sesiniz duyurabilirsiniz.
 • Dilerseniz I-Phone, Android ya da Java destekli cep telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan bağlanabilir görüntüleri izleyebilir kameranın görüş yönünü değiştirebilirsiniz.  hareketli ip kamera modellerinde uzaktan kamera kontrolü genel bir özelliktir.
 • Kamera şifre korumalı olduğundan sizden ve şifresini verdiğiniz kişilerden başka kimse kameraya bağlanıp görüntüleri izleyemez.
 • Evinizde işyerinizde her türlü kapalı ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hareketli ip kamera lar dilerseniz  Gece görüşü özelliğine sahip modeller ile karanlık ortamlarda mükemmel izleme imkanı verir, hareketli ip kamera nın önündeki ledler Infrared teknolojisine sahiptir ortamı aydınlatmadan sadece kendi görebiliceği bir ışık yayar bu özelliği ve ses dinleme özelliği sayesinde BEBEK ve bakıcı kamerası olarak da rahatlıkla kullanılabilir.
 • reset özelliği ile sizin daha önceden kaydetmiş olduğunuz bölgelere isterseniz otomatik olarak döner, hareketli ip kamera nızı ayarladığınız süre kadar durur ve bir sonraki izleme bölgesine dönebilir veya Patrol özelliği ile devamlı sağa sola yada yukarı aşağı haraket edebilir. 
 • Aynı mekanda birden fazla aynı kameradan varsa yazılım bunu otomatik olarak algılar ve tüm kameraları tek ekrandan I-Phone, Android, Java destekli telefonlar ve bilgisayar üzerinden internet sörf yazılımları ile izleyebilirsiniz.

 

Hareketli IP Kamera hakkında daha fazla bilgi ve sorularınız için

Lütfen Çağrı merkezimizden destek alınız 444 0 152

 

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

  Facebook

  View Mobile / Standard