Voip IP Santral

Voip IP Santral Sistemleri Bölümü

Voip ip santral sistemleri

3CX VOIP IP Santral Telefon Sistemi.

3CX’in VOIP Santral’i özel olarak Microsoft Windows için geliştirilmiştir.

Kullanımı kolay hale getiren ve herhangi bir SIP telefon (yazılım veya donanım) kullanmaya imkan veren SIP standartına dayanır.

Yazılım tabanlı bir IP PBX’in sayısız yararları vardır.

3CX, Microsoft firmasının Windows işletim sistemleri üzerinde çalışan, uygun maliyetli, yapılandırılması kolay, gelişmiş özelliklere sahip kurumsal bir ip tabanlı telefon santral çözümüdür. Sahip olduğunuz geleneksel PBX’lerin yerini alan, tüm SIP tedarikçilerin standart yazılım/donanım telefonlarını, VoIP ağ geçitlerini ve VoIP servis sağlayıcıları destekleyen ödüllü bir IP PBX’tir. Pek çok lider SIP Telefon üreticisi; Grandstream, Aastra, Linksys, Cisco, Yealink, Polycom, Siemens ve X-Lite dahil 3CX Telefon Sistemi ile birlikte çalışabilmektedir. 3CX Telefon Sistemi geleneksel PBX’lerin özelliklerini standart olarak içerdiği gibi gelişmiş özellikler veya eklentiler (ses kaydı, dahili faks sunucusu, karşılama robotu, paging/interkom, entegre sesli posta, merkezi telefon rehberi ve daha fazlası) standart lisansa dahil olduğundan şirketlerin bu özellikler için ekstra para ödemesine gerek yoktur. 
3CX Telefon Sistemi klasik bir telefon sisteminden çok daha ucuzdur. İlk satın alma maliyeti de büyüme maliyeti de geleneksel PBX’lere kıyasla çok daha düşüktür ve 3CX Telefon Sistemi ile bakım ücretlerinden de tasarruf edersiniz. Diğer donanım PBX lerden farklı olarak, 3CX modern sunucuları kullanabildiği için neredeyse limitsiz bir kapasiteye sahiptir. 3CX, ofis içinde ve dışında kullanılabilen ücretsiz Windows softphone, iPhone ve Android telefon uygulamaları içeren tek IP PBX’tir. 
Windows, iPhone ve Android için 3CX Telefon ve masa telefonları aynı kimlik bilgileri kullanılarak aynı anda kullanılabilir. 
Mesela, masa telefonu ofiste kullanılabilirken, evde veya yolda yazılım telefonuna geçiş yapıp şirketin telefon sistemine bağlı kalmak çok kolaydır.

Voip_Ip_Santral_Sistemleri_Android_uygulamasi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3CX Voip Santral Hakkında Bilgiler

3CX Voip Santral Hakkında, 3CX tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2006 yılında ücretsiz bir IP PBX ürün olarak yayınlandı. Ürün, Microsoft Windows ortamında kullanılacak bir VoIP çözümü için tasarlanmıştır. 3CX ücretsiz versiyonundan sonra 2007 yılında ticari sürümünü piyasaya sürdü. Ürün ilk olarak kolay yapılandırma, yönetim ve donanım uyumluluğu gibi olumlu yorumlar aldı. Bununla birlikte iyileştirme ihtiyacı olan ve ölçeklenebilir özellikleri ile gelecek vaat eden ürünler arasında gösterildi. Computer Shopper tarafından Windows IT Pro Magazine tarafından 2008 yılında en iyi ürün ödülü aldı, yine aynı yıl WindowsNetworking tarafından altın ödül ve 'Best Buy' ödülüne layık görüldü. 2011 ve 2012 yıllarında arka arkaya CRN tarafından en iyi gelişen ürün ve satıcı seçildi ve 2013 yılında yine CRN tarafından 5 yıldızla ödüllendirilmişti.

3CX’in diğer önemli ürünü de 3CX Mobile Device Manager (Mobil cihaz Yönetimi). Bu ürünle, iPhone, Android çalışan akıllı telefonları ve tabletleri kolayca yönetebilir, izleyebilir, yerini bulabilir, içindeki bilgilerin güvenli kalmasını sağlayabilirsiniz. Kontrol paneli üzerinden aşağıdaki hizmetleri kolaylıkla yönetebilirsiniz: 

Akıllı Telefonlar ve Tabletler izleme 

Güvenli Kurumsal Veri.

Uygulama dağıtma.

Mobil cihazları monitör etme.

İzinsiz uygulamaları bloke etme Blok Rogue Uygulamalar.

Parola kullanımını sorunlu kılma.

Uzaktan kilitleme ya da silme.

Gerçek zamanlı olarak cihazların durumunu ve her bir cihazın konumunu izleyebilirsiniz. Listede olan bir cihaz kaybedildiğinde ya da çalındığında şifre değiştirebilir ya da cihazı kilitleyebilirsiniz. Bunun için cihazın internete bağlı olması gerekmiyor. Cihaz bulunamaz ise uzaktan SD kartlarda saklanan veriler de dahil olmak üzere tüm verileri silebilirsiniz. Doğrudan tek veya birden fazla cihaz üzerinde Android ve iPhone uygulamaları çok kolayca yükleyebilirsiniz.

3CX, Avustralya, Kıbrıs, Almanya, Hong Kong, Malta, Güney Afrika, İngiltere, Japonya ve ABD'de bulunan ofisleri ile tüm dünya’da yüzlerce iş ortağı ile ürünlerini pazarlamaktadır.

3CX Mobil I-Phone – Android.

Android ve iPhone için ücretsiz Uygulama.

3CXPhone Windows, iPhone veya işletim sistemli herhangi bir akıllı telefon için ücretsiz bir VoIP telefon uygulamasıdır.

3CX Voip PBX Yazılımı ile cep telefonunuzu şirketinizin dahili hattı gibi kullanabilir ve aynı zamanda& 3CX IP Santral üzerinden Sabit hatları veya cep telefonlarını arayabilirsiniz.

Şirket dışındayken 3G veya EDGE üzerinden şirketinizdeki dahili hatları ücretsiz arayabilir size bırakılan sesli mesajları dinleyebilirsiniz.

3cx_ip_Santral_Yazilimi_Lisans_ve_Referanslar

 

 

 

 

 

 

 

 

3CX Telefon Sistemi,

3CX Telefon Sistemi, dahili kullanıcılarına tam hareketlilik ve bağımsızlık sağlayan web tabanlı bir kullanıcı portalı içermektedir. Kullanıcılar bir ağ tarayıcısı kullanarak IT personelinden yardım almadan dahili ayarlarını yapılandırabilir. Çağrı yönlendirme kuralları, arama zamanına, arayan kişinin kimliğine ve arama türüne göre oluşturulabilir. Örneğin, mesai saatleri dışında gelen aramalar sesli postaya veya bir cep telefonuna yönlendirilebilir. Böylece çok önemli olan aramaları kesinlikle kaçırmamış olursunuz ve ofis dışındaki personelin cep telefonu numaralarının verilmesine gerek kalmaz. 3CX Telefon Sistemini mevcut Windows sunucunuza yükleyebilir veya onu sanallaştırıp ekstra donanım, enerji ve yönetim masraflarını ortadan kaldırabilirsiniz. 3CX’inizi kolayca yedekleyebilir ve donanım hatası durumunda bunu başka bir makineye yeniden kurabilirsiniz. Geleneksel donanım santrallerinin bozulması halinde bunu yapmak imkansızdır. 3CX, Myphone olarak adlandırılan, gelişmiş bir kişisel telefon yönetim aracına sahiptir. 3CX MyPhone standart telefon arayüzü yerine sürükle-bırak özelliği ile dahili kullanıcılarına çağrıları aktarma, yönlendirme, başlatma veya bekletmenin kolay bir yolunu sunar. Diğer is arkadaşlarınız başka bir ofiste olsa bile onların durumunu görebilir ve ‘sesli posta gönderimi’ ve gereksiz telefon çağrılarından kaçınabilirsiniz. Bir dahilinin üzerine çift tıklayarak, rehberden bir kişi seçerek veya web sayfasındaki bir numarayı tıklayarak aramalarınızı yaparsınız. Ayrıca tüm dahili kullanıcıları kendi arama geçmişlerini görüntüleyebilir, sesli maillerini, rehberlerini ve daha fazlasını yönetebilir.

 

3CX, Microsoft Dynamics, Salesforce.com, Google Contacts ve diğer CRM sistemleri ile de entegre çalışır

3CX, Microsoft Dynamics, Salesforce.com, Google Contacts ve diğer CRM sistemleri ile de entegre çalışır, bu uygulamalar üzerinden çağrıları başlatma ve çağrı kaydetme imkani sağlar. Caller ID (Arayan kişinin kimliği) kişi kaydı ile esleşip arama yapan kişiyi otomatik olarak tanımlarken gelişmiş müşteri hizmeti için önceki aramalardan da ekrana bilgi getirebilir. 3CX kolaylıkla Exchange ile entegre olur ve kullanıcılar Outlook kontaklarını sağ tıklayarak 3CX üzerinden arayabilirler.
3CX Telefon sistemi tüm bu özelliklere ek olarak Çağrı Merkezi (Call Center) modülü ve Hotel Modülünü de kullanıcıları hizmetine sunmuştur. En basit çağrı merkezinden kompleks işlerin yapıldığı büyük çağrı merkezlerine çok rahatlıkla uyarlanabilmektedir.
 

Hotel modülü ise bilenen önemli Hotel yazılımları ile entegre olabilmektedir.Hotel modülü ise bilenen önemli Hotel yazılımları ile entegre olabilmektedir. PMS entegrasyonu da yapılabildiği için Turizm sektöründe çok rahatlıkla kullanılabilecek özelliklere sahip güçlü bir IP PBX telefon platformu olarak seçeneklerin ilk sırasında rahatlıkla yer alabilmketedir.

 

Bize Ulaşın

444 0 152
90 212 444 0 152
444 0 152
90 212 444 0 152
bilgi@3s.com.tr
info@3s.com.tr

Google+

Twitter

    Facebook

    View Mobile / Standard